KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771042

nr 1277 1042

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 68x52 cm

Kondition: skadad ram

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

måndag 30 september 2019
kl 19:28:25

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont